Rotazion

Oh no, something went wrong. Please check your network connection and try again.

Background image for section-1

Aita Noortel Lõpetada Kooli Stiilselt!

Lisa oma kleit või ülikond platvormile või too tasuta hoiustamisele kuni juuni lõpuni meil- toeta noori nende olulisel päeval!

Lisa ese

Miks See Kampaania?

kleitide jagamine

Meie kampaania on loodud selleks, et pakkuda majanduslikult raskustes olevatele noortele võimalust lõpetada kool erilisel ja meeldejääval viisil. Paljudele noortele on lõpetamispidu oluline sündmus, kuid mitte kõigil pole võimalust soetada pidulikku riietust, mis vastaks selle päeva pidulikkusele. Meie eesmärk on muuta see päev unustamatuks, pakkudes neile võimalust kanda uhket kleiti või ülikonda, mida nad muidu endale lubada ei saaks.

kleitide jagamine

Rotazion aitab vähendada ühiskondlikku ebavõrdsust, pakkudes noortele võrdseid võimalusi osaleda lõpetamistseremoonial enesekindlalt ja uhkelt. Samal ajal edendame kogukonna jätkusuutlikkust ja vähendame ületootmist, kasutades olemasolevaid ressursse. Annetades kleidi või ülikonna, ei toeta doonorid mitte ainult noori, vaid aitavad kaasa ka laiemale keskkonnasäästlikule mõtteviisile.

sõbrad kleitidega

See kampaania ei ole lihtsalt heategevus; see on investeering meie noorte ja meie planeedi tulevikku. Kutsume kõiki üles liituma meiega ja toetama seda põhjust, et tagada kõikidele noortele võimalus tunda end lõpetamispäeval erilisena.

Liitu Meiega!

Too oma kleit või ülikond juba täna meie showroomi tasuta hoiustamisele terveks juuni kuuks ja muutke noore inimese lõpetamine meeldejäävaks!

Liitu siin!